news

Як отримати "галочку" підтвердження в Інстаграмі?

Значок підтвердження біля імені користувачі - важливий атрибут для аккаунта в будь-який соцмережі. Такий значок означає, що обліковий запис справжній. Якщо ваш бренд або компанія стали популярні, або, якщо ви - лідер думки, то у вас з'являться "двійники": фейковий акаунти, сторінки фанатів і т.д. Тому підтвердження справжності - це дуже важливо. Крім цього, позначка означає куди більше, ніж просто верифікація. Отримання значка підтвердження - це свідчення ваших зусиль, це доказ того, що ви, нарешті, досягли успіху в своїй сфері. Питання в тому, як його отримати?

Вимоги

Далеко не кожен може отримати значок підтвердження, який відображається при пошуку і в профілі. У довідковому центрі Інстаграма дається роз'яснення: «При перевірці акаунтів Instagram ми враховуємо ряд факторів, щоб визначити, чи відповідає аккаунт громадським інтересам і нашим критеріям для підтвердження».

Згідно з нашим довідковим центром Інстаграма , ваш аккаунт повинен бути:

Автентичним , тобто представляти реальну людину, зареєстровану компанію або організацію.
Унікальним , тобто єдиним акаунтом, який представляє людини або компанію. Ми підтверджуємо аккаунт, тільки якщо він є єдиним у своєму роді. Винятком є лише акаунти на різних мовах. Ми не підтверджуємо акаунти за інтересами загального плану (наприклад, @ котики).
Повним , тобто загальнодоступним аккаунтом з біографією, фото профілю і хоча б однієї публікацією. Профіль не повинен містити такі посилання, як "додай мене", провідні в інші соцмережі.
Помітним , тобто представляти широко відомої людини, бренд або організацію, яких часто шукають люди. Ми перевіряємо акаунти, які згадуються в кількох джерелах новин, і не враховуємо оплачений або рекламний контент в якості джерела ».
Крім сказаного, ваш аккаунт повинен відповідати Угоді користувача і Керівництву спільноти Інстаграма .

Як запросити значок підтвердження?

Раніше Інстаграм «роздавав» значки підтвердження у випадковому порядку, або, точніше, привласнював тим акаунтів, які цього заслуговували. Але тепер ви теж можете запросити значок підтвердження.
Інстаграм пояснює: «Щоб запросити значок підтвердження, ви повинні бути публічною особою, знаменитістю або брендом і відповідати набору вимог».

Щоб запросити значок підтвердження:

Перейдіть в свій профіль і торкніться меню (три смужки).
Торкніться Установки> Аккаунт> Запитувати.
Вкажіть повне ім'я і прикладіть форму, необхідну для підтвердження особи (наприклад, посвідчення особи державного зразка з фото) і виберіть категорію аккаунта в списку пункту «Категорія» (список не перекладено: News / Media, Sports, Government / Politics, Music, Fashion, Entertainment, Blogger / Influencer, Business / Brand / Organization, or Other).
Натисніть "Відправити".

Що станеться після?

Ви отримаєте повідомлення про те, підтверджений ваш аккаунт або немає. Якщо ваш запит буде відхилено, ви зможете подати новий через 30 днів.

Інстаграм може в будь-який час видалити ваш значок підтвердження або відключити ваш аккаунт, якщо ви:

«Рекламуєте, передаєте або продаєте свій значок підтвердження; використовуєте фото профілю або розділи "Біографія" або "Ім'я" для просування інших послуг; намагаєтеся підтвердити свій аккаунт за допомогою третьої сторони ».

Як повідомити людям, що це ваш аккаунт, поки чекаєш отримання значка підтвердження
Є інші способи довести справжність аккаунта поки ви 30 днів чекаєте, щоб дізнатися підтверджений аккаунт чи ні.

Ось що ви можете зробити:

1. Посилання на інші джерела
Якщо зв'язати акаунт у Інстаграмі з іншими профілями або ресурсами в соцмедіа - наприклад, з вашим сайтом, сторінкою Facebook або Snapchat, - або додати посилання в шаблони розсилки, то користувачі автоматично дізнаються, що це ваш інстаграм.

2. Не пишіть про себе в третій особі
Це не стаття в енциклопедії. Вам не треба описувати вашу компанію або себе в третій особі (вона, він, вони і так далі). Оскільки це ви ведете інстаграм, використовуйте (я, мені, ми і так далі) Зазвичай саме на фанатських сторінках про вас кажуть в третій особі.

3. Дотримуйтесь єдність стилю Завжди легко зрозуміти, на кого підписався - на фейк або справжній аккаунт. Недотримання стилю і тону висловлювань видає фейковий акаунти. Тому важливо дотримуватися в Інстаграмі того ж стилю, що і в інших соцмережах і майданчиках, на яких ви ділитеся своїм контентом.
Наприклад, читач вашого блогу шукає вас в Інстаграмі і знаходить два схожих аккаунта. Він перегляне обидва, але підпишеться на інстаграм з впізнаваним унікальним стилем . Навіть якщо аккаунт самозванця виглядає точно також, у останнього немає справжнього розуміння вашого стилю і бренду.

4. Збільшіть число підписників
У аккаунта, який вам наслідує може бути дві тисячі підписників, але якщо у вашого інстаграм на кілька тисяч більше, то потенційні підписники відразу зрозуміють, що ваш обліковий запис справжній. Ось ще одна причина, по якій ви можливо захочете збільшити число підписників.

Якщо обліковий запис не підтверджений, то не засмучуйтесь
Хоча в очах користувачів значимість підтвердження дещо зросла в порівнянні з дійсністю аккаунта, ви як і раніше можете бути успішним без нього. Те, що у вас немає значка підтвердження не занижує і не ставить під сумнів ваш інстаграм. Сотні тисяч інстаграv сторінок мають цілий легіон підписників, а й при такій кількості у них немає значка підтвердження біля імені користувача.