Умови використання для користувачів

Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Ціни і умови послуг можуть бути в будь-який момент змінені без попереднього повідомлення.Всі викладені в описі числа носять лише статистичний характер. Отримуючи інформацію про терміни ви дізнаєтеся лише нашу приблизну оцінку часу.


Обслуговування

Ми гарантуємо виконання зобов'язань за обраною послугою, але не гарантуємо, що нові підписники будуть з вами взаємодіяти або відповідати будь-яким іншим очікуванням. Ми прагнемо зробити найбільш привабливу розкрутку, але не гарантуємо що 100% акаунтів матиме аватар, опис та публікації. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете додавати заборонені матеріали, включаючи будь-яку пропаганду насильства, наркотичні речовини, зброю, заклики до суїциду. Під час розкрутки за більшістю послуг ми орієнтуємося по числу підписників, лайків, переглядів або коментарів. Тому, під час розкрутки ви не повинні використовувати будь-яких ще способів збільшення показників на даній сторінці. Ми залишаємо за собою право не виконувати розкрутку і не повертати кошти в разі порушення вами наших умов. Ми можемо в будь-який момент відмовити вам в обслуговуванні і заблокувати доступ до сайту без пояснення причин. Якщо у вас залишаться питання або претензії, ви можете повідомити їх на нашу пошту support@smmlevel.com


Гарантія

Якщо протягом гарантійного терміну (30 днів) після закінчення роботи у вас будуть списання і стане менше підписників, ніж початкова кількість, можна надіслати запит на відновлення підписників, лайків. Гарантія діє тільки при списанні підписників з гарантією. Виконання нового замовлення означає закінчення гарантійного терміну попередньої розкрутки на ту ж сторінку. У гарантії може бути відмовлено, якщо ви вже накручували  підписників на інших сайтах і неможливо достовірно визначити які саме передплатники були списані.